• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Літературно-мистецькі Шевченківські читання «Велич поета – до кожного серця» (До 203 річниці від дня народження великого українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка)

Літературно-мистецькі Шевченківські читання «Велич поета – до кожного серця» (До 203 річниці від дня народження великого українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча Тараса Григоровича Шевченка)

2017-03-23

/Files/photogallery/8627/IMG_0347.JPG

Від того, чи знайдеться місце для Тараса Шевченка в храмі власної душі кожного з нас, залежить, ким ми є і ким ми будемо. Адже для всього світу вже понад півтора століття слово «Україна» нерозривне з ім’ям Тараса Шевченка, бо йому судилося стати глашатаєм мрій і прагнень народу, символом своєї нації та країни.

Під час «Тижня дитячого читання» бібліотекарі Броварської центральної районної бібліотеки провели літературно-мистецькі Шевченківські читання «Велич поета – до кожного серця». У заході взяли участь учні 5-А класу Броварської ЗОШ І-Ш ступенів № 6, відома поетеса Броварщини, бібліотекар І категорії Требухівської бібліотеки – філіалу № 8 Броварської ЦБС Надія Тимофіївна Кольцова та лауреат районного огляду-конкурсу читців, присвяченого 203-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка «Перо натхнення», учень 6 класу Требухівської ЗОШ Сергій Сапоненко.

Учасники заходу переглянули слайд-презентацію про життєвий і творчий шлях поета, побачили ті місця, де ріс маленький Тарас, познайомились з картинами, які він малював. До уваги школярів був продемонстрований мультфільм за мотивами вірша Тараса Шевченка

«Садок вишневий коло хати».

Як вияв любові до поета, учні підготували поетичний вінок з його творів. Піднесено і урочисто звучали вірші у виконанні учнів: «Тече вода з під явора», «Сова», «Мені тринадцятий минало» та інші, звучання яких назавжди залишається в маленьких душах.

З великим захопленням всі присутні слухали Сергія Сапоненка, який натхненно та щиро декламував вірші безсмертного Кобзаря.

Бурхливими оплесками нагородили учасники заходу поетесу Надію Кольцову, голос якої заповнив простір книгозбірні потужним шевченківським словом!

Надія Тимофіївна прочитала не тільки вірші свого улюбленого поета, а й свою власну поезію, присвячену великому Кобзареві «Тобі, Тарасе, поклонилась».

І, наостанок, учасники читань переглянули мультимедійну презентацію безсмертного Тарасового «Реве та стогне Дніпр широкий».

Сьогодні в такий неспокійний, буремний вік нам, як ніколи, потрібна сила духу Шевченка, його віще слово, яке будить, підтримує і зміцнює в кожному безмежну любов до України. Сьогодні нам потрібна незламна віра Шевченка в те, що «буде правда між людьми».

Кiлькiсть переглядiв: 0