Здоров'я й довголіття

2017-03-25

/Files/images/2017/IMG_0369.JPG

«Здоров'я дорожче за багатство».
(Джон Рей)

25 березня у Броварський центральній районній бібліотеці відбулося перше засідання любительського клубу здоров’я і активного довголіття «Живи з надією» на тему: «Роль їжі в збереженні здоров’я».

Здоров'я людини є основою життя. Без нього всі інші досягнення та успіхи стають безглуздими. Адже не дарма кажуть, що здоров'я не купиш ні за які гроші. Це головна цінність кожного живого на землі.

Засідання розпочала керівник клубу «Живи з надією», бібліотекар відділу обслуговування Ковальчук Валентина Миколаївна, яка ознайомила всіх присутніх з планом роботи клубу на рік та наголосила на тому, що харчування є одним із основних важелів, який створює гармонію організму людини і навколишнього середовища, сприяє, певним чином, здоров'ю та здатності організму протидіяти впливу несприятливих факторів. Правильне харчування в житті людини відіграє ключову роль, і саме воно є запорукою довголіття, міцного здоров'я й гарного настрою.

Про заповіді 104-річного Андрія Ворона, за мотивами книги М. Дочинця «Многії літа. Благії літа» про довге життя в щасті і радості в гармонії з Природою, проінформувала присутніх Ніна Володимирівна Дуброва – завідуюча відділом обслуговування Броварської ЦРБ.

Член клубуТетяна Петрівна Лавута цікаво розповіла про сучасні теорії харчування. Цій темі присвячено досить багато книг, статей, телепередач, виступів фахівців і лікарів-дієтологів.

Оскільки здоров'я - тема важлива для кожного, учасники клубу її гаряче обговорювали, ділилися своїми рецептами здорового харчування. Присутні прийшли до висновку, що їжа є одним з найважливіших чинників довкілля, який впливає на стан здоров’я, працездатність, розумовий і фізичний розвиток, а також на тривалість життя людини. Стабільний настрій, висока розумова і фізична працездатність, повноцінний сон, гармонійна фігура і хороша шкіра – результат правильного харчування!

Засідання відбулося в невимушеній, теплій атмосфері, де кожен учасник поділився своїми враженнями та думками.

Якщо Ви допитливі, думаєте про здоровий спосіб життя, намагаєтеся зробити його повнішим, радіснішим, змістовнішим, запрошуємо Вас до клубу!

Кiлькiсть переглядiв: 0