• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • «Зоряний час людства: випробування космосом і землею» (до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, Міжнародного дня польоту людини в космос)

«Зоряний час людства: випробування космосом і землею» (до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, Міжнародного дня польоту людини в космос)

2017-04-13

/Files/images/2017/IMG_0548.JPG

«Космонавтика має безмежне майбутнє,

і її перспективи неосяжні, як і сам Всесвіт»

Сергій Корольов

12 квітня все людство відзначає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту в космос людини і тим самим, воно підкреслює нестримну жагу людського роду до пізнання нових знань.

Ера польотів людини спочатку на літаку, а потім і у космічному кораблі, відкрила для людства принципово нові можливості у подоланні відстані та швидкості руху.

Україна і космос - нероздільні. Зв'язок цей міцно встановився на зорі космонавтики. Українське походження мали такі творці теорії польотів у світовому просторі, як Костянтин Ціолковський, Микола Кибальчич, Юрій Кондратюк, Сергій Корольов та інші. За роки незалежності Україна впевнено посіла своє місце серед провідних космічних держав світу. Ім'я Героя України, льотчика-космонавта Леоніда Каденюкає одним із символів сучасної України.

До Всесвітнього дня авіації та космонавтики в Броварській центральній районній бібліотеці розгорнуто книжково-ілюстративну виставку «Зоряний час людства: випробування космосом і землею», на якій представлено видання про запуск першого супутника, перший політ людини в космос, першу висадку астронавтів на Місяць. Юних читачів приваблюють яскраві сучасні дитячі енциклопедії: «Космос», «Астрономія». Цікавою є книга Третяк Анни «Допитливій малечі про цікаві речі. Подорож по Україні», де автор розповідає про мальовничі куточки України, музей космонавтики, Сергія Корольова, доповнюючи оповідання яскравими світлинами.

Матеріали книжково-ілюстративної виставки допоможуть нашим читачам зрозуміти, що день 12 квітня 1961 р. став як для України, так і для всього світу, епохальною подією.

Сподіваємось, виставка допоможе відкрити Вам нові сторінки космічної історії України.

Кiлькiсть переглядiв: 0