«Слово про матір»

2017-05-13

/Files/photogallery/8649/DSC09751.JPG

Щороку до нас приходить світле, радісне і дуже щире свято - День матері. У другу неділю травня, коли сонце своїм промінням зігріває весняну землю, а природа оживає і дарує свої неповторні барви, воно нагадує, що настав час привітати найдорожчу людину у світі – Матусю. Не приховуйте добрих слів, не соромтеся чистих сліз вдячності - зберіть їх у щирий віночок подяки для матері.

Чарівна країна, в яку ніколи не можна повернутись - Дитинство. І дарує нам в ній тепло й ласку найдорожча людина – Мама. Саме вона оберігає, пестить, виховує свою дитину. Тому кожен з нас несе в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, пожаліє і самовіддано любитиме, незважаючи ні на що.

Напередодні Дня матері, Міжнародного дня сім'ї та Дня вишиванки на базі Требухівської бібліотеки-філіалу № 8 Броварської ЦБС відбувся святковий літературний альманах «Слово про матір» для учнів 2-В класу місцевої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Завідуюча Требухівською книгозбірнею Лисенко Г.В. презентувала для юних гостей однойменну книжково-ілюстративну виставку творів українських письменників і поетів, присвячених українській родині та матері, зокрема. Також бібліотекарем було здійснено цікавий екскурс у минуле щодо встановлення міжнародного свята.

Бібліотекар І категорії Требухівської бібліотеки-філіалу № 8, поетеса Кольцова Н.Т зворушливо читала авторські поезії «Люблю Україну», «Колихає ненька немовля», «Приснилось, мамо…», «Мамин килим», «Ви, мамо, сказали…», «Де батькова вишня росте» та розповіла дітям історію написання відомої усім «Пісні про рушник» А. Малишка.

Вокальне тріо у складі Лисенко Г.В., Кольцової Н.Т. та директора Требухівського Будинку культури Субина В.М. виконало низку пісень на слова українських поетів В. Симоненка та А. Малишка.

Надія Тимофіївна Кольцова запросила дітей до народознавчої світлиці задля знайомства та перегляду вишитих мамою рушників, картин, доріжок, наволочок та серветок; звернула увагу малечі на свою святкову вишиванку, яку також вишила рідна ненька.

«Це лише маленька частинка творчого доробку моєї матусі. Її вишиті роботи для мене дуже дорогі та цінні. Я зберігаю їх вдома разом із «деревом роду», - наголосила схвильована жінка.

Учителька початкових класів Тригуб А.А. подякувала бібліотечним працівникам Требухівської бібліотеки-філіалу № 8 та місцевого Будинку культури за цікавий святковий захід, затишок та змістовну співпрацю.

Кiлькiсть переглядiв: 0