День Європи – свято миру і єдності! (до Дня Європи)

2017-05-15

/Files/photogallery/8651/IMG_0848.JPG

День Європи символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах спільної історії всіх націй, мирного та щасливого майбутнього жителів нашого континенту.

14 травня Україна святкує День Європи. Цього року свято набуває особливого значення, адже в квітні Європейський Парламент підтримав запровадження безвізового режиму з Україною. Можливість подорожувати вільно – це крок взаємоповаги та довіри, важливий етап на шляху до євроінтеграції, поруч зі зміцненням культурних та економічних зв’язків, реалізацією спільних проектів у сфері освіти, науки, мистецтва.

З нагоди святкування Дня Європи в Броварській центральній районній бібліотеці експонується книжково-ілюстративна виставка «День Європи – свято миру і єдності!», де представлена література, що розкриває досвід різних країн та прогнозує шляхи розвитку для України у Європейському Союзі.

Читачам пропонуються публікації з преси про історію свята Дня Європи, історію створення та розвитку ЄС, його фінансову структуру, політику та культуру, а також про міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2017", який пройшов у м. Києві.

Користувачі бібліотеки можуть також ознайомитись з цікавою багатожанровою літературою країн Європи, пірнути в невичерпне джерело її духовної культури. Серед презентованих матеріалів читачі можуть побачити такі художні видання, як, наприклад, «Гойдалка дихання» Герти Мюллер, «Сліпота» Жозе Сарамаго, «Дієго і Фріда» Ле Клезіо Ж.-М., «Варавва» Лагерквіста Пера, «Фламандська дошка» Перес-Реверте А., «Терпкість вишні» Сова І. та інші.

Багаторічній досвід організації Дня Європи в Україні вказує на те, що цей День поступово стає справою державного значення і відіграє непересічну роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в європейській сім’ї народів.

Книжкова виставка діятиме до 20 травня 2017 року на абонементі Броварської центральної районної бібліотеки.

Кiлькiсть переглядiв: 0