«Європейський вибір України»

2017-05-16

/Files/photogallery/8654/Пухівка 3.JPG

Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди схвалення Радою ЄС рішення щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи відбулася у с. Пухівка Броварського району. У заході взяли участь керівники, депутати, члени виконкому Пухівської сільської ради, учасники бойових дій на сході України, учнівська молодь, а також завідуюча Пухівською бібліотекою-філіалом № 18 Слюсар Олена Петрівна.

У рамках святкування Дня Європи в Україні бібліотекарем Пухівської книгозбірні було проведено інформаційну годину «Європейський вибір України».

«Це свято є яскравим прикладом того, як успішна співпраця між державами може ґрунтуватися на принципах миру, єдності, сповідування спільних цінностей та інтересів. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Пам’ятаймо: Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас! - наголосила виступаюча. - Зі святом Європи тебе, величний український європейський народе!»

Кiлькiсть переглядiв: 0