Творча зустріч з героєм книги телеканалу “Інтер” “Люди победы” Адамовичем Б.С.

2017-05-16

/Files/photogallery/8657/IMG_0825.JPG

В квітні місяці 2017 року Броніславу Сергійовичу Адамовичу, ветерану Другої світової війни, талановитому поету, прозаїку, доктору педагогічних наук, професору Національної Академії наук України виповнилось 90 років. Працівники Броварської центральної районної бібліотеки завітали до Броніслава Сергійовича, щоб в теплій домашній обстановці привітати ювіляра з минулими святами: Днем народження та Днем Перемоги!

У письменника з колективом Броварської ЦРБ вже давно склалися добрі і дружні стосунки. Зокрема, у червні минулого року у рамках чергового дня методиста на базі центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч бібліотечних працівників Броварської ЦБС з відомим поетом фронтовиком. Живе спілкування та кінокадри не залишили нікого байдужими.

Зі своїми гостями Броніслав Сергійович ділився спогадами про Другу світову війну, важкі випробування, які випали на його долю, а також подарував для користувачів книгозбірень Броварської ЦБС 30 примірників авторської книги “Радуга”.

Бібліотечний колектив Броварської централізованої бібліотечної системи приєднується до щирих побажань шанованому Броніславу Сергійовичу міцного здоров’я, творчих ідей і натхнення!

Ми завжди пам’ятаємо, чого нам варта Перемога. Ми пам’ятаємо всіх, хто переміг. А ще - пам’ятаємо, що ми, які живемо сьогодні, - нащадки переможців.

Кiлькiсть переглядiв: 0