Криниця маминого серця

2017-05-18

/Files/photogallery/8660/IMG_0883.JPG

18 травня 2017 року на відзначення Дня матері та Дня вишиванки в Броварській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання дитячого краєзнавчого клубу «Дивокрай» для учнів 2-В класу І-ІІІ ступенів ЗОШ № 6 – «Криниця маминого серця».

Керівник клубу Бабіч Тетяна Євгеніївна нагадала школярам про історію становлення Дня матері та традиції його святкування в інших країнах.

Бібліотекар запропонувала дітям подивитися тематичні мультиплікаційні фільми та розповіла про роль найріднішої людини для кожного з нас – матері. Саме вона є початком життя, хранителькою і берегинею Дому, Любові та високого Духу.

Жінка – особливий витвір Всевишнього. Для неї присвячують найкращі пісні і вірші, заради неї вершать подвиги, вона дивиться прекрасними очима з полотен відомих художників.

Учні вкотре усвідомили наскільки дійсно потрібно шанувати матерів, бо саме вони поряд з нами в перші хвилини, години й роки життя. Усю свою ніжність, любов і турботу вони віддають своїм дітям.

Школярики відповідали на запитання бібліотекаря та відгадували тематичні загадки, слухали віршики і казки про маму. Деякі з учнів приготували вірші, які вони розповіли у бібліотеці.

Керівник любительського об’єднання закликала юних гостей цінувати любов матерів, бути дбайливими до неї, не ображати своєю грубістю, різким словом, неслухняністю. Лише мама думає про нас завжди і скрізь, розуміє і приймає нас такими, які ми є – серце її завжди зі своєю дитиною.


Кiлькiсть переглядiв: 0