«Роль води в житті людини»

2017-05-27

/Files/photogallery/8672/IMG_1077.JPG

27 травня 2017 року у Броварській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання любительського клубу здоров’я і активного довголіття «Живи з надією» на тему: «Роль води в житті людини».

Вода - важливе джерело життя на нашій планеті, запорука здоров'я та довголіття кожної живої істоти, символ чистоти, мудрості і родючості. Вона творить справжні дива, позбавляючи людський організм від недуг, очищаючи і омолоджуючи його.

Засідання розпочала керівник клубу «Живи з надією» бібліотекар відділу обслуговування Броварської ЦРБ Ковальчук Валентина Миколаївна, яка розповіла про значення води в житті людини та суспільства, а також вплив води на організм людини.

Виступ Валентини Миколаївни доповнила Ніна Володимирівна Дуброва – завідуюча відділом обслуговування Броварської ЦРБ. Вона зупинилася на корисних порадах від лікарів, як краще і коли пити воду, та розповіла про різні види очищення води в домашніх умовах. Член клубу Тетяна Григорівна Лавута проінформувала присутніх про різні типи фільтрів для очищення води. А ще Тетяна Григорівна прочитала свої вірші про шкоду води , яка тече з наших кранів, про фільтр, який вона використовує для очистки води та про мінерал цеаліт, що використовується в фільтрі.

Розповідь виступаючих була доповнена мультимедійними презентаціями: «Структура воды, наши слова и мысли» та «Способы очистки воды».

Бібліотечні працівники зробили тематичну добірку літератури і ознайомили членів клубу з нею. Присутні подякували виступаючим за цікаву розповідь та корисні поради.

Любительський клуб здоров’я і активного довголіття «Живи з надією»

запрошує усіх бажаючих стати його постійними членами.

Кiлькiсть переглядiв: 0