«В щасливій родині – щасливі діти»

2017-05-31

/Files/photogallery/8673/DSC06857.jpg

Щороку в перший день літа в Україні та світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої радості та надії. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими і мали усі умови для всебічного розвитку.

Наші діти – майбутнє нашої країни. Кожна щира усмішка та промовлене ласкаве слово – це внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не лише веселе свято для малечі, але й нагадування суспільству про необхідність поважати та захищати їхні права, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і гідними громадянами своєї країни.

31 травня 2017 року на базі Требухівської бібліотеки-філіалу № 8 Броварської ЦБС було проведено дитячий дайджест «Хай сміхом лунає дитинство» для учнів 3-го класу місцевої школи.

Актуальним та змістовним інформаційним повідомленням щодо дотримання прав дитини в Україні розпочала тематичний захід завідуюча Требухівською книгозбірнею Лисенко Г.В.

«Захист прав дитини у повній мірі залежить не тільки від держави, а й від родини. Видатний український педагог В. Сухомлинський казав: «Сім’я – це первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро», - наголосила виступаюча.

Учні 3-го класу також стали учасниками літературних читань «А дитинство пахне літом...» та слухачами поезій відомої місцевої поетеси, бібліотекаря І категорії Требухівської бібліотеки-філіалу № 8 Броварської ЦБС, члена Національної спілки журналістів України Кольцової Н.Т.

Тематична експрес-виставка «В щасливій родині – щасливі діти» та яскравий дитячий куточок «Дорогами казок» створили святковий настрій та подарували незабутні миті спілкування з книгою.

Попереду 90 сонячних, веселих літніх днів, кожен з яких можна зробити змістовним, корисним і цікавим, завітавши до бібліотек-філіалів Броварської ЦБС. Сучасні бібліотечні програми літнього відпочинку «Бібліотека – острів фантазії і творчості» будуть актуальними протягом канікул, а тому ми запрошуємо мам, тат з дітьми, бабусь і дідусів з онуками до наших книгозбірень. Ви із задоволенням проведете час.

Кiлькiсть переглядiв: 0