«Щасливе дитинство»

2017-06-01

/Files/photogallery/8674/2.jpg

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - «International Day for Protection of Children» - прекрасне свято радості та надії.

В Україні День захисту дітей встановлений відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно також 1 червня.

Діти - це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас, а наше майбутнє - від них. Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, шанували свої родини і любили рідний край.

У рамках відзначення Дня захисту дітей завідуючою Пухівською бібліотекою-філіалом № 18 Броварської ЦБС Слюсар О.П., педагогом-організатором Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Микал Н.К., вчителями початкових класів Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пиндюрою С.А. та Вареник Н.М., а також директором Пухівського Будинку культури Флоріною С.О. було проведено тематичний флешмоб «Голуб миру» та конкурс малюнку на асфальті «Щасливе дитинство» для учнів пришкільного табору початкової школи.

Під час виготовлення символічних паперових птахів миру діти продемонстрували свою кмітливість, майстерність та вміння швидко й охайно виконувати оригінальні роботи власними руками.

Після традиційного запуску голубів миру у небо організатори свята запропонували малечі втілити свої найзаповітніші мрії у малюнку на асфальті. Це стало справжнім феєрверком дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий талант. Але головним результатом заходу були дитячий веселий сміх та гарний настрій усіх присутніх.

Пухівська бібліотека-філіал № 18 Броварської ЦБС і надалі братиме активну участь у цікавих та змістовних заходах місцевого пришкільного табору.

Кiлькiсть переглядiв: 0