«Бібліотека очима дітей»

2017-05-30

/Files/photogallery/8677/IMG_1089.JPG

30 травня 2017 року в Броварській центральній районній бібліотеці відбулася екскурсія для учнів 5-В класу БЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 за назвою - «Бібліотека очима дітей».

Бібліотечні працівники розповіли присутнім про значення, роль та форми обслуговування бібліотекою. Вони знайомили з роботою кожного відділу.

Під час екскурсії школярі побачили багато цікавого та корисного, дізналися, де можна взяти потрібні їм матеріали для навчання та книжки для душі. Діти із задоволенням прослухали корисні поради, які давали їм бібліотекарі.

Школярів дуже зацікавили яскраві книжково-ілюстративні виставки: «Не спалюй своє майбутнє», «У країні дорожніх знаків», «Пізнай світ разом із нами. Загадкова Японія», «Воїни Світла і Добра. Герої АТО», «Німецька мова в Україні: традиції та перспективи розвитку», «Чарівний світ дитячого мистецтва».

Особливу увагу учнів привернув до себе цікавий куточок «Якби я був бібліотекарем». Вони читали твори своїх однолітків про їх роздуми, про професію бібліотекаря та бібліотеки майбутнього.

І зрозуміло, що майже всі з них забажали стати відвідувачами нашої книгозбірні. Тож кожен взяв почитати книжку або журнал.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Броварську центральну районну бібліотеку.

Кiлькiсть переглядiв: 0