Моє рідне село

2017-06-04

/Files/photogallery/8685/Зазимє 01.jpg

4 червня 2017 року на свято Трійці в Зазим'ї черговий раз відсвяткували День села. Зібралися майже всі його жителі та завітало безліч гостей. У рамках свята відбувся святковий концерт за участю народного фольклорного ансамблю «Живемо» та дитячого зразкового ансамблю «Перепілочка».

Українська пісня!.. Хто не був зачарований нею! Хто не згадував її, як своє чисте, прозоре дитинство та щиру юність Який митець не був натхненний її багатими мелодіями, безмежною широтою!

У 1996 році на першому відзначенні Дня села зазвучали народні пісні новоствореного фольклорного ансамблю «Живемо». Завдяки наполегливості керівника Туліки П. та його учасників, ансамблю уже через два роки було присвоєно звання народного. Відтоді унікальний колектив співає пісні та відтворює старовинні обряди рідного села. Неодноразово «Живемо» ставав переможцем районних та обласних конкурсів, зі своїми концертами об’їздив майже усі області України, виступав у Білорусі

Завідуюча Зазимською бібліотекою-філіалом № 12 Броварської ЦБС Барбон А.М. також є учасницею відомого народного фольклорного ансамблю «Живемо», а її талановита онучка – дитячого зразкового ансамблю «Перепілочка», який створено у 1999 р. Тулікою О. Юні учасники інсценізують народні обряди, ігри, співають пісні.

День села – особливе свято, яке єднає усіх його мешканців, об’єднує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Від щирого серця зичимо здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах. Зі святом вас, зазимці!

Кiлькiсть переглядiв: 0