«Приведи друга до бібліотеки!»

2017-06-07

/Files/photogallery/8686/Пухівка екскурсія 4.jpg

Час читати, друзі! Годі марнувати свій час за комп’ютером! Книги сумують за вами, якщо довго стоять на полицях! Будь ласка, знайдіть протягом дня хоча б 15 хвилин, щоб відкрити книжку, вдихнути її неповторний запах і почути голоси тих, хто намагається передати мудрість поколінь через роки!..

Друзі, ви любите читати і є читачами бібліотек-філіалів Броварської ЦБС та книгозбірень Калитянської ОТГ? Якщо ні – поспішайте записатися, бо маєте шанс стати найкращими: розпочинається «книжкова спека», тобто літній читацький марафон «Приведи друга до бібліотеки».

Для участі в марафоні потрібно бути користувачем своєї бібліотеки, під час літніх канікул прочитати якомога більше книг, привести до книгозбірні своїх друзів, порадити їм прочитані вами найцікавіші книги.

Долучайтесь до великої читацької родини та отримуйте призи!

Під час літніх канікул в Пухівській бібліотеці-філіалі № 18 Броварської ЦБС з метою популяризації української книги та заохочення дітей до користування друкованими виданнями відбуваються щорічні тематичні заходи, присвячені «її величності Книзі».

6 червня 2017 року завідуючою Пухівською книгозбірнею Слюсар О.П. було проведено пізнавальну екскурсію «Храм мудрості» для учнів пришкільного табору початкової місцевої школи.

Юних гостей зустріло розмаїття цікавих яскравих книг, газет та журналів. Ведуча заходу зазначила, що книжка в житті людини має величезне значення. І хоча сучасними інформаційними лідерами є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом знань, а якщо дітлахи хочуть дружити з нею, її слід берегти та поважати, і лише тоді вона розповість багато цікавого.

Школярі познайомилися з правилами користування бібліотекою та друкованими виданнями, взяли участь в актуальному флешмобі «Кидай мишку – бери книжку!», присвяченому відмові від Інтернет-технологій бодай на 1 день.

«Спробуйте прожити один день без Інтернету разом з нами і вам обов’язково сподобається!» - закликала учнів бібліотекар.

Також господиня книгозбірні познайомила малечу зі щойно отриманими дитячими книжками, яскравими виставками та інформаційними куточками.

Діти ділилися своїми думками та з задоволенням погодилися взяти участь у щорічній бібліотечній акції «Приведи друга до бібліотеки!»

Кiлькiсть переглядiв: 0