«Люблю тебе, село моє деснянське…»

2017-06-07

/Files/photogallery/8689/Пухівка Холошвій 7.jpg

«Багато сіл на нашій Україні,

Та Пухівка для мене наймиліш.

Тут я живу від роду і донині,

Стежиною ходила босоніж...»

Віра Холошвій

7 червня 2017 року у рамках літературного флешмобу «Бібліотека єднає покоління», присвяченому 85-річчю утворення Київської області, відбулася творча зустріч відомої української поетеси та письменниці Віри Дмитрівни Холошвій із учнями початкових класів пришкільного табору Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст.

«Віра Холошвій знана нами не лише як талановита гумористка і краєзнавець, а й як авторка низки новел та замальовок із життя односельчан. Рядки її творів дихають любов’ю до рідного краю, оспівують чарівні куточки нашого Подесення, - знайомила дітей з видатною землячкою завідуюча Пухівською бібліотекою-філіалом № 18 Броварської ЦБС Слюсар О.П. – Наша гостя - двічі лауреат гумористичної премії «Світ уцілів, бо сміявся» газети «Веселі вісті», а також лауреат літературної премії імені Григорія Чупринки. Вона сотні разів друкувалася в районній газеті «Нове життя» з віршами, гуморесками, дописами на злободенні теми села і району. З виступами об'їздила багато шкіл та бібліотек Броварщини».

Видатна землячка Віра Дмитрівна Холошвій цікаво розповіла про свій життєвий та творчий шлях, презентувала збірки дитячих творів, читала власні поезії.

В свою чергу, маленькі пухівчани напам’ять декламували улюблені гуморески та вірші талановитої авторки: «Гусенята», «Сонечко», «У лисички, у сестрички», «Різдво», «Перший Спас», «Літечко» та ін.

Від почесної гості кожен юний читець-декламатор отримав напам’ять яскраву книжечку з автографом знаменитої гості.

Зустріч відбулася в теплому та дружньому спілкуванні. Експрес-викладка-ідея «Дивосвіт мого дитинства» вдало доповнила ліричну атмосферу літературного заходу.

Кiлькiсть переглядiв: 0