«Згадаймо тих, хто захищає Батьківщину»

2017-06-16

/Files/images/2017/Image00001.jpg

Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

На виконання розпорядження Київської обласної держадміністрації від 25.12.2015 № 508 щодо заходів про увічнення пам’яті захисників України у Київській області на період до 2020 року, з метою виховання у читачів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших оборонців Вітчизни 13 червня 2017 року у Гоголівській бібліотеці-філіалі № 4 Броварської ЦБС відбулася зустріч з односельцем, учасником бойових дій в зоні АТО Очкуром Сергієм.

Запрошені учні початкових класів пришкільного табору Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ст. радо зустріли свого колишнього випускника - справжнього героя.

Зі вступним словом до присутніх звернулася завідуюча Гоголівської книгозбірні Бабченко Ганна Павлівна, яка закликала юних гостей ніколи не забувати про подвиги патріотів України, які відважно захищають державу від російської агресії, а також висловила глибоку вдячність та шану бійцю за мужність, силу волі і витривалість.

Програму заходу супроводжували виступи школярів.

Відпустка земляка триватиме недовго, після чого він знову готовий їхати на захист східних кордонів нашої держави, виконувати свій громадянський та конституційний обов’язок.

Бібліотечні працівники Гоголівської бібліотеки-філіалу № 4 Броварської ЦБС та дітлахи побажали бійцю здоров’я, удачі, щастя та найскорішого повернення додому живим і здоровим.

/Files/images/2017/Image00002.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0