Над пам’яттю роки не владні

2017-06-16

/Files/photogallery/8700/Година-спогад Гоголів 3.jpg

16 червня 2017 року до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни працівники Гоголівської бібліотеки-філіалу № 4 Броварської ЦБС підготували та провели для учнів пришкільного табору початкових класів місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. годину-спогад «Червень 1941. Над пам’яттю роки не владні».

«Щороку в цей скорботний день ми згадуємо Героїв, які кров’ю і потом відстоювали нашу перемогу у Другій світовій війні, а також тих, хто не повернувся з її кривавих фронтів, - розпочала скорботний захід завідуюча Гоголівською книгозбірнею Бабченко Г.П. - Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкровопролитніша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, забравши життя кожного п’ятого українця».

Бібліотекарі закцентували увагу присутніх на жахливих людських втратах та фатальних економічних наслідках Другої світової війни для України, а також нагадали про важливість історичної пам’яті:

«Озиратися у минуле треба кожному, оскільки людина живе в трьох часових вимірах: минулому, сьогоденні та майбутньому. Дорога в майбутнє пролягає через минуле, а тому обов’язково треба осмислити власне минуле та зрозуміти його, бо історія повторюється. І якщо ми не зробимо сьогодні правильних висновків, то ходитимемо по колу, стогнучи під тягарем колишніх подій».

У рамках тематичного заходу було презентовано фактографічно-інформаційну виставку-реквієм «Розірваний світанок».

«Ми сумуємо за всіма, хто ціною свого життя виконав святий обов'язок, захищаючи нашу Вітчизну. Вічна пам'ять полеглим на полі бою, честь і слава - живим Героям!», - завершили скорботний захід бібліотечні працівники Гоголівської бібліотеки-філіалу № 4 Броварської ЦБС.

Кiлькiсть переглядiв: 0