«Чорний день на роки і віки»

2017-06-21

/Files/images/2017/В.Димерка 1.jpg

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. День початку Другої світової війни в Україні став датою глибокої скорботи, яка нагадує про загиблих у кривавих боях, закатованих у фашистській неволі та концентраційних таборах НКВС, померлих від голоду та поневірянь.

Ми схиляємо голову перед усіма, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали у тилу і наближали звільнення світу від нацизму. Ми вшановуємо пам’ять усіх жертв цієї найстрашнішої війни та сумуємо за усіма, хто ціною власного життя виконав святий обов'язок, захищаючи нашу Батьківщину.

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни у Великодимерській бібліотеці-філіалі № 2 Броварської ЦБС відбулася презентація виставки-реквієм «Чорний день на роки і віки» для користувачів різних вікових категорій.

/Files/images/2017/В.Димерка 2.jpgЗавідуюча книгозбірнею Рубанка Галина Миколаївна розповіла присутнім про відомих земляків, які героїчно боронили рідну землю під час Другої світової війни та брали активну участь у розбудові свого села після її закінчення.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Кiлькiсть переглядiв: 0