«Як зберегти здоров’я в сучасних умовах без хімічних препаратів»

2017-06-20

/Files/images/2017/IMG_1308.jpg

20 червня 2017 року у Броварській центральній районній бібліотеці відбулося чергове засідання любительського клубу здоров’я і активного довголіття «Живи з надією». Цього разу до клубу завітав лікар-гастроентеролог вищої категорії Бойко Павло Петрович (м. Київ). Павло Петрович провів лекцію-бесіду про використання сучасних методів лікування, оздоровлення і зцілення, не вдаючись до хімічних фармацевтичних препаратів.

Його виступ доповнили інші члени української компанії МГО КС «Нове життя», які розповіли про цю компанію та послуги, що вона надає. Присутнім цікаво було дізнатися про продукцію, що виготовляється на основі рослин, а саме: миючі засоби, декоративна косметика, засоби особистої гігієни, косметичні крема та масажні бальзами. Багато запитань виникло з приводу комп'ютерної діагностики організму, яка визначає рівень здоров'я людини з'ясовує причини паталогічного процесу та схильність людини до різних захворювань.

Гості залишилися задоволені зустріччю. Члени клубу отримали консультацію лікаря та подякували виступаючим за цікаву розповідь та корисні поради.

/Files/images/2017/IMG_1312.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0