«Майбутнє, вільне від наркотиків»

2017-06-27

/Files/photogallery/8708/P70624-143902.jpg

24 червня 2017 року в Мокрецькій сільській бібліотеці Калитянської селищної об’єднаної територіальної громади було проведено молодіжну платформу «Майбутнє, вільне від наркотиків», присвячену Дню молоді, Міжнародному дню боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу, а також Дню Конституції України.

Бібліотекар Мокрецької бібліотеки Магдик Ганна Іванівна провела для вихованців дитячого будинку «Надія» історико-правовий лікбез «Конституція України: від гетьмана до Президента України», молодіжний дайджест «Молодь єднає Україну!», презентувала тематичну книжково-ілюстративну виставку «Україно моя, я для тебе у світі живу».

Гість книгозбірні - завідуюча ФАПом Калитянської селищної ради Бакоцька Людмила Михайлівна, розповіла присутнім про небезпеку наркотичних засобів та наголосила: «Незважаючи на страшні наслідки їхнього вживання, сучасна молодь вважає, що в будь-який момент можна зупинитися. При цьому більшість не помічає, як організм поступово руйнується і стає залежним від наркотиків фізично і психологічно».

Після закінчення цікавих, змістовних та корисних тематичних заходів для дітей було організовано смачне частування.

Кiлькiсть переглядiв: 0