«Цей дивосвіт – Бібліотека!»

2017-09-29

/Files/photogallery/8743/IMG_1796.jpg

Бібліотека – це той храм,

де завжди народжується

і зберігається духовність.

Пам’ятаймо, що у давнину

бібліотеку називали “дім життя’,

“притулок мудрості”, “аптека для душі’.

(В. Сухомлинський)

29 вересня 2017 року в приміщенні Броварської центральної районної бібліотеки урочисто відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

Працівників бібліотечної системи привітав голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, і наголосив, що, не дивлячись на рівень прогресу та електронізації сьогодні, бібліотека залишається тим незмінним місцем, де збережені духовність та національна пам'ять Броварського краю.

Також бібліотекарів привітали заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна, керівник апарату адміністарції К.В. Прянішнікова, депутат Київської обласної ради О.Є. Кищук. Гості побажали творчого натхнення і подальших успіхів у благородній та просвітницькій справі.

Директор Броварської централізованої бібліотечної системи Л.В. Кошелєва привітала та висловила слова вдячності колективу за наполегливу працю та вірність обраному фаху, а також побажала творчої наснаги, міцного здоров’я, радості та взаєморозуміння.

Виконуюча обов'язки начальника відділу культури Броварської райдержадміністрації Н.Л. Скоблєва та представники відділу культури подарували святковий концерт.

Під час заходу найкращим працівникам було вручено грамоти та подяки.

Дружній колектив Броварської ЦБС приєднується до теплих слів привітань. Бажаємо наснаги та впевненості у тому, що завдяки БІБЛІОТЕКАМ, КНИЗІ та ЧИТАННЮ Україна переборе труднощі, стане процвітаючою та гармонійною країною мудрих та самодостатніх людей! Віримо - у нас ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!

Кiлькiсть переглядiв: 0