«Пізнаймо світ книги разом»

2017-11-14

/Files/photogallery/8759/IMG_2032.jpg

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання книжок, популяризує книгу, розвиває художній смак і самостійність суджень дітей.

Саме з цією метою 14 листопада 2017 року в Броварській центральній районній бібліотеці відбулася екскурсія під назвою «Пізнаймо світ книги разом».

На зустріч завітали учні 1-В класу Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, класний керівник Коломієць Ніна Володимирівна та їх батьки.

Екскурсію провела бібліотекар відділу обслуговування дитячої кафедри Бабіч Тетяна Євгеніївна, яка ознайомила дітей з книжковим фондом, з правилами користування бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, а також проінформувала про нові надходження літератури для дітей.

Школярі побачили багато цікавого та корисного, дізналися, де можна взяти потрібні їм матеріали для навчання та книжки для душі. Учні із задоволенням прослухали корисні поради.

Цікавим доповненням стала захоплююча гра «А-ну відгадай». Усі бажаючі відгадували назву казки, а також відповідали на запитання та загадки.

Особливу увагу присутніх привернула до себе «Книжкова лікарня», де маленькі гості мали змогу самі полікувати книжечку.

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Маленькі «чомучки» записалися до бібліотеки і стали читачами дитячої кафедри ЦРБ.

Кiлькiсть переглядiв: 0