Що я знаю про Десну?

2017-11-24

/Files/photogallery/8761/IMG_2061.jpg

На чергове засідання клубу «Юний краєзнавець», що діє при Броварській ЦРБ , було запрошено десятикласників Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 і корінного жителя с.Соболівка – Тарана С.В.

У читальному залі бібліотеки зазвучала пісня «Зачарована тиха Десна» (сл. Луценко, муз. Шамо)… Звуки мелодії зачарували присутніх. Прослухавши пісню, краєзнавці розповіли учням про барвисті простори, де красуня Десна веде потаємну розмову з правічним лісом, де посміхаються синьоокі озера. Тихо, плавно звучить мова бібліотекаря О.І. Шаповал, ніби Десна несе свої води. Під час спілкування прозвучали легенди про ріку з вуст бібліотекаря та учнів. До дитячих сердець було донесено описи р. Десни польського мандрівника Шафанського, Євдокима Зябловського. Розповіддю про Десну, з підтвердженням кадрів на телеекрані, десятикласники переконались у величі та багатстві водного краю Київщини. І хоча на землях Броварщини Десна не має жодної притоки, вона тече в нас самих, бо ми п’ємо її воду, отже наше тіло складається з Деснянської води.

Таран С.В. цікаво розповів про Десну, іі повені, рибне багатство, судноплавство, що запам’яталось йому з дитинства. А також звернувся з проханням берегти нашу природу, любити її. Якщо людина любить край, його природу, то й буде відмінним захисником рідної землі.

Кiлькiсть переглядiв: 0