«На паралельних дорогах прав та обов’язків» (до Всеукраїнського тижня права)

2017-12-05

/Files/images/2017/IMG_2149.jpg

Проведення Всеукраїнського тижня права започатковано Указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» від 8 грудня 2008 року № 1149/2008.

В рамках цього тижня Броварська центральна районна бібліотека провела низку правоосвітніх заходів. Змістовно розкрито книжкова виставка «На паралельних дорогах прав та обов’язків». На ній були представлені правознавчі видання із фонду бібліотеки, які популяризують тематичну літературу .

Неабияким інтересом стала година права для учнів 8-го класу Броварської загальноосвітньої школи №6 I-III ст., який провела дільничний офіцер поліції сектору ювенальної превенції, капітан Броварського відділення поліції Київщини Тютюнник Тамара Володимирівна . Вона ознайомила юних читачів з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини.

Від правоохоронця учні дізналися про гарантовані їм права та обов’язки, довідалися про відповідальність неповнолітніх за вчинені ними правопорушення.

Життєві приклади, конкретні ситуації, які розглядалися під час зустрічі, змусили замислитись школярів над необхідністю знати закони нашої країни та вміти їх застосовувати.

Під час заходу було обговорено питання толерантності у підлітковому середовищі, проблему правопорушень серед неповнолітніх та відповідальність за їх скоєння. Правоохоронець наголосила, що діти завжди можуть звернутися за будь-якої допомогою до поліції, де їх захистять, навчать або нададуть змістовну консультацію.

Даний захід доводить: правові знання потрібні усім і завжди, завдання кожного – знати їх та не порушувати прав і законних інтересів оточуючих людей.

/Files/images/2017/IMG_2148.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0