«Україна – велика сім’я і ми всі її діти»

2018-01-22

/Files/photogallery/8767/DSC06451.jpg

22 січня – особливий день в історії України. 99 років тому Директорія Української Народної Республіки проголосила «Акт Злуки» всіх українських земель в єдину Українську державу, і саме цей день прийнято відзначати як свято – День Соборності України. До цієї знаменної події у Пухівській бібліотеці-філії №18 відбувся цикл тематичних заходів.

18 січня 2018 року в приміщенні Пухівської сільської ради на інформаційній годині «Вона – наш витвір, наша мрія, соборна, вільна Україна» завідуюча Пухівською бібліотекою-філією Слюсар Олена Петрівна розповіла присутнім про історичні події тих років, зазначила, що ΙV Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності.

22 січня 2018 року біля пам’ятника «Обеліск слави» розпочався захід. Прозвучав Гімн України. Сільський голова Труба Микола Григорович привітав усіх присутніх зі святом, учні Пухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. підняли прапор України. Від завідуючої Пухівською бібліотекою Слюсар О.П. гості та жителі села дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Кiлькiсть переглядiв: 44