«І східна й західна родина – це нероздільна Україна»

2018-01-22

/Files/photogallery/8768/DSC_0000005.jpg

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження

власної державності український народ неодноразово переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з найважливіших сторінок нашого минулого – здобуття Соборності українських земель, здійснення світлої мрії українців.

З метою усвідомлення учнями ідеї Соборності, єдності та суверенності держави – головної умови розвитку незалежної України, 22 січня у Тарасівському НВО відбулася низка тематичних заходів «День Соборності України – історичний урок єднання», у яких активну участь взяла завідувач Тарасівської сільської бібліотеки Галина Валентинівна Науменко.

Вперше у школі всі учні та педагоги одночасно стали учасниками акції «Ланцюг єднання», який символізує об’єднання українців у єдиний народ. «Ланцюг» розтягнувся на 2 поверхи, а далі багатоголосо, урочисто та радісно з вуст школярів зазвучав Гімн України і «Слава Україні! – Героям слава!».

Також у школі відбулася презентація урочистої книжково-ілюстративної виставки «І східна й західна родина – це нероздільна Україна», яку провели сільський та шкільний бібліотекарі Науменко Г.В. та Комаха С.М. Галина Валентинівна запропонувала ще й тематичний інформаційний список літератури, а учні 5-6 класів продемонстрували свої малюнки.

Протягом дня у школі проходили виховні години та історичні відео-перегляди, присвячені знаменній події України.

Кiлькiсть переглядiв: 61