Ми діти твої, Україно!

2018-01-23

/Files/photogallery/8769/20180123_133453.jpg

Обніміться ж, брати мої, Молю вас, благаю!

Т.Г.Шевченко

22 січня 1919 року ввійшло до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу.

Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи Броварської центральної районної бібліотеки. Тож 23 січня цього року в нашому закладі відбувся захід «Ми діти твої, Україно!» з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У заході узяли участь: екс-голова міськрайонної організації Народного Руху України Н.Г. Недошитко, учасниця «живого ланцюга» 1990 року, член організації Народного Руху України О.Є. Лобосенко та учні 8 –го класу Броварської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6.

Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про Всеукраїнську акцію «живий ланцюг» від Києва до Львова, яка відбулася 22 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

Для шанувальників історії України в читальній залі бібліотеки експонується книжкова виставка «Соборність України: від ідеї до сьогодення!». Користувачі книгозбірні мають змогу ознайомиться з витоками ідеї соборності, як відбувалася підготовка Акту Злуки, як проходило проголошення Злуки, дізнатися про перше офіційне святкування Соборності України, та яке має велике значення День Соборності для кожного громадянина нашої країни.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під Крутами, героїв Майдану та полеглих героїв АТО, які віддали свої життя за свободу і мирне майбутнє України.

Ведуча святкового заходу Шаповал О.І. наголосила, що Україна неподільна, не існує окремої Східної і Західної України, що у нас єдина держава, а ми – її єдиний народ!

Кiлькiсть переглядiв: 51