"Православна моя Україна"

2018-07-31

/Files/images/DSC00402.JPG

«ПРАВОСЛАВНА МОЯ УКРАЇНА»

( до Дня хрещення Київської Русі – України)

28 липня в Україні відзначають державну пам’ятну дату – День хрещення Київської Русі – України. У православному церковному календарі це день пам’яті рівноапостольного князя Володимира (960 – 1015 рр.). Рішенням Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій 2018 рік також проголошено Роком Божого слова.

Заснування цього свята пов’язано з підписанням 25 липня 2008 року Указу Президента України « Про День хрещення Київської Русі – України»

До цієї дати в читальній залі Броварської центральної районної бібліотеки оформлено книжкову ілюстративну виставку «Православна моя Україна», на якій представлені матеріали, що дозволяють користувачам відчути подих історії, духовну спорідненість.

На виставці представлені книги, періодичні видання та мистецькі альбоми, які знайомлять відвідувачів про сучасний стан діяльності церков України, відомості про широку плеяду найвидатніших державотворців, діячів культури і науки, освіти, церкви, які на різних історичних етапах пробуджували суспільну свідомість, опікувались проблемами духовного відродження і розбудови Української держави.

Цікавими та пізнавальними є матеріали, що розповідають про:

- найвідоміші храми України, зокрема, Софію Київську, Києво-Печерську лавру, Володимирський собор та інші;

- про запровадження християнства у слов’ян та історію розвитку православ’я в Київській Русі – Україні.

Знайомлячись з матеріалами виставки, користувачі бібліотеки мають змогу повернутися до своїх витоків, щоб усвідомити, яку велику роль відіграло прийняття християнства в житті нашого народу.

НЕХАЙ ГОСПОДЬ БЕРЕЖЕ УКРАЇНУ!

Кiлькiсть переглядiв: 54