«Бібліотека. Твоя історія успіху»

2018-08-31

«Моя батьківщина там, де моя бібліотека». Еразм Ротердамський
31 серпня 2018 року в Національній бібліотеці України для дітей відбулося чудове свято - «Бібліотека. Твоя історія успіху». На це дійство було запрошено користувачів Тарасівської сільської бібліотеки Великодимерської ОТГ, учнів навчально-виховного комплексу Карпіну Вікторію, Леоненко Ладу, Леоненко Іллю та завідуючу книгозбірнею Галину Валентинівну Науменко. Діти стали активними учасниками фотоконкурсу «Я – книжковий герой», який проходив влітку під час канікул. Разом з бібліотекарем юні артисти перевтілилися в своїх улюблених персонажів: Мудру дівчину, Ангела, Кирила Кожум’яку та Мавку. Ці світлини увійшли до унікального фотоальбому.
Цьогорічне свято для читачів і бібліотекарів стало особливим, адже нагороди чемпіонам «Книжкових ігор — 2018» вручала дружина Президента України, голова Українського культурного фонду Марина Порошенко.
Перша леді країни подарувала переможцям книжки, привітала з перемогою та чудовою можливістю бути читачами такої креативної бібліотеки, яка робить усе можливе, щоб діти почувалися тут, як у великій родині.
Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко вручила нагороди 10 кращим читачам, які вийшли у фінал літніх книжкових змагань та відзначила переможців фотоконкурсу «Я – книжковий герой», особливо відмітивши наймолодших книжкових фотомоделей – від 1,5 до 5 років.
Під час свята бібліотекарі презентували гостям прем’єри нового бібліотечного сезону – креативні новинки головної дитячої бібліотеки країни. Зокрема, «Фільм вихідного дня: Дивись українське» – мистецький проект із популяризації вітчизняного кінематографу; казкові читання з БібліоФеєю для читачів дошкільного та молодшого шкільного віку; літературний блеф-клуб «Чи вірите ви, що...» та ін.
Комунальний заклад Броварської районної ради «Броварська централізована бібліотечна система» щиро вітає юних переможців «Книжкових ігор - 2018». Бажаємо добра, успіхів та нових здобутків. Хай ваші серця завжди випромінюють світло та любов. Пам’ятайте, що книги - найкращі зберігачі знань людства, у них - цілий світ! Хай у стінах бібліотеки вам ніколи не буде нудно, а в руки потрапляють лише найкращі та найцікавіші книжки!
Кiлькiсть переглядiв: 52