В царстві квітів

2018-09-28

/Files/images/IMG-eb1ce763eb11cf20c509610978bcda4b-V.jpg

В царстві квітів

… Ранками спалахують у сонячних променях умиті росами квіти, що казковими мережами порозсипалися по шовковій зелені трав. Ця дорогоцінна окраса землі безроздільно належіть людині.

З давніх часів люди в усіх країнах світу захоплювалися красою квітів, складали про них легенди (давньогрецькі оповіді про Нарциса та Гіацинта, яких боги перетворили на квіти). В античній культурі була богиня весни та квітів Флора. Її ім’я стало назвою, яка узагальнює весь рослинний світ.

Квіти набули нового значення, тепер вони символізували страждання Христа – як півники (іриси), непорочну красу Богородиці – як лілеї, троянди, незабудки. Художники оздоблювали квітами молитовники, малювали їх на іконах, присвячених Різдву та Благовіщенню…

Нещодавно в читальній залі Центральної районної бібліотеки КЗ БРР “Броварська РЦБС” відбувся майстер-клас з виготовлення квітів для вправних дитячих рученят. А провела це заняття бібліотекар Якуба М. М.

Дитина не може жити без краси. Вона ніколи не буде по – справжньому щасливою, якщо не навчилася милуватися красою природи та робити цей світ різнобарвним.

Діти залюбки навчалися робити різнокольорову паперову красу своїми руками: зелені стебельця, блакитні, рожеві, червоні, бузкові пелюстки, жовті тичинки. Маленькі читачі ніби поринули в казкове царство квітів.

Ми віримо, що такі зустрічі допомагають дітям не тільки в розвитку їх творчих здібностей, але й вчать цінувати прекрасне.

Запрошуємо дітей віком 7-10 років стати учасниками майстер-класів, які проводитимуться кожної середи та п’ятниці о 16-30 в читальній залі ЦРБ КЗ БРР «Броварської РЦБС» (м. Бровари, вул. Ярослава Мудрого, 36).

«Країна майстрів» чекає вас!

Кiлькiсть переглядiв: 43