До тижня права

2018-12-27

/Files/images/0200.JPG

«Будь вільним у правовому просторі»

( до Всеукраїнського тижня права та Року реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»)

Проведення Всеукраїнського тижня права започатковано Указом Президента України « Про Всеукраїнський тиждень права» від 8 грудня 2008 року № 1149/2008р.»

В рамках цього тижня Броварська Центральна районна бібліотека КЗ БРР «Броварська РЦБС» провела низку правоосвітних заходів: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».Такожрозкрито книжкову виставку «Будь вільним у правовому просторі», на якій були представлені правознавчі видання із книжкового фонду бібліотеки. Неабияким інтересом для юних користувачів учнів 8 класів ЗОШ I – III ст. № 6, № 9 та № 3 стали уроки права, в яких прийняли участь Олександр Хамбір, лейтенант поліції Броварського відділу поліції, та Руслан Гусейнов, інспектор Броварської ювенальної поліції.

Вони ознайомили юних читачів з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини. Учні ознайомились та запам’ятали свої права, обов’язки.

Представники поліції навели чимало прикладів про порушення закону підлітками та відповідальність за їх скоєння.

Правоохоронці наголосили, що діти завжди можуть звернутися за допомогою до поліції, де їх захистять, навчать або нададуть змістовну консультацію.

Даний захід доводить, правові знання потрібні усім і завжди.Завдання кожного – знати їх та не порушувати прав і законних інтересів оточуючих людей.

Кiлькiсть переглядiв: 0