З досвіду роботи Тарасівської сільської бібліотеки

2019-01-02

/Files/images/Бар.JPG

З досвіду роботи

Тарасівської сільської бібліотеки

Броварського району

Анна Барамідзе отримала Гран-прі

Всеукраїнського конкурсу-виставки

«Сторінками книг Чингіза Айтматова»

18 грудня у Національній бібліотеці України для дітей спільно з Посольством Киргизької Республіки в Україні відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова», присвяченого 90-річчю видатного письменника Киргизької республіки.

Дуже приємно, що знову талановита дівчина, Анна Барамідзе, одна з активних читачів Тарасівської сільської бібліотеки, учениця 11 класу Тарасівського НВО стала призером конкурсу, здобула високу нагороду – Гран-прі. Аня майстерно і, як завжди, оригінально та з любов’ю виконала ілюстрацію до оповідання Ч.Айтматова «Мати-олениха». Варто зазначити, що у Всеукраїнському конкурсі «Сторінками книг Чингіза Айтматова» взяло участь понад 4000 тисячі дітей з усіх куточків України. Обласні бібліотеки для дітей направили 150 малюнків-переможців обласного етапу конкурсу.

24 жовтня у Національній бібліотеці України для дітей відбулося засідання почесного журі, яке визначило абсолютних переможців у трьох вікових категоріях, а три роботи отримали Гран-прі конкурсу. За результатами конкурсу видавництвом «Авіаз» виданий альбом, підготовлений НБУ для дітей за фінансової підтримки Посольства Киргизької Республіки, до якого увійшли роботи 150 фіналістів конкурсу.

Захід урочистими промовами відкривали: генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Іванівна Гордієнко, Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизької Республіки в Україні Жусупбек Шарипович Шарипов, а також головний спеціаліст управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України Андрій Олександрович Кононов. Серед почесних гостей заходу були присутні:

- Радник Посольства Киргизької Республіки в Україні Меерімбек Бердібекович Апишов;

- Третій секретар посольства Єрмек Канибекович Канибеков;

- Головний спеціаліст Жаннат Сапаркулівна Ісаєва;

- Директор видавництва «Авіаз» Віктор Леонідович Зеленський;

- Відомий скульптор Сергій Брильов;

- Українська художниця, автор книжок для дітей Світлана Рудікова. Усім переможцям організатори свята вручили гарні подарунки. Аню нагородили дипломом, подарували планшет, книги, солодощі і головне – вручили книгу - альбом, у якій вміщено її чудовий малюнок-ілюстрацію.

Також вітальним дарунком для усіх присутніх стали вокальні виступи Вікторії Падалко та хореографічна композиція від Державної дитячої хореографічної студії «Барвіночок».

Кiлькiсть переглядiв: 0