День Героїв Небесної сотні

2019-02-21

/Files/images/НС.JPG

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні та Героїв України.

Мамочко, вибач за чорну хустинку,

За те, що від нині будеш сама.

Тебе я люблю. І люблю Україну!

Вона, як і ти була в мене одна.

Оксана Максимишин-Корабель

22 січня 2019 року виповнилось 5 років від дня загибелі перших активістів Майдану, яких назвали Небесною Сотнею.

22 січня 20-річний Сергій Нігоян з Дніпропертровщини дістав смертельне поранення у голову. Цього ж дня вогнепальне поранення дісталося 25-річному білорусу Михайлові Жизневському.

Через декілька днів у лікарні померли Роман Сеник зі Львова та Олександр Бадера з Києва. Крім того, в лісі під Києвом було знайдено мертвим львів’янина Юрія Вербицького зі слідами тортур.

А після у центрі Києва пролилася кров сотні людей, які повстали проти політичних переслідувань та несправедливості.

Активну учать на Майдані брали наші броварчани. Загинула на Майдані і Антоніна Григорівна Дворянець, якій у цьому році було б 67 років.

Ста учасникам протесту присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота зірка» (посмертно). А день 20 лютого став Днем Героїв Небесної Сотні.

Герої «Небесної Сотні» пішли у вічність та українці про них пам’ятатимуть завжди, бо вони показали, що нас не поставити на коліна. Це підтверджують сьогодні наші воїни на Донбасі, які не шкодують свого здоров’я і життя, захищаючи Україну.

Схиляємо голови перед матерями, чиї сини віддали життя і здоров’я в боротьбі за свободу нашої держави та перед їхніми вдовами і дітками.

Патріотизмом збагачені усі заходи, що проводить КЗ БРР «Броварська РЦБС» для різних вікових категорій.

19 лютого 2019 року у Центральній районній бібліотеці для учнів 8-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 проведено годину пам’яті «Зове на бій Небесна Сотня за України майбуття…».

Байдужих під час цього заходу не було.

У народознавчій світлиці при Центральній районній бібліотеці КЗ БРР «Броварська РЦБС» розкрито експозицію, присвячену Героям Небесної Сотні «Вони слави не шукали».

Кiлькiсть переглядiв: 0