Міжнародний день дарування книг

2019-03-06

/Files/images/Таня 1.JPG

Її величність - книга

Міжнародний день дарування книг

Книга відкриває світ пізнання й сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації. Книги дарують нам цілющі зерна знань. Вони спонукають до творчого пошуку, прекрасних знань і відкриттів…

Міжнародний день дарування книг - одне з наймолодших свят у календарі,яке об’єднує всіх, хто дарує книги, прищеплюючи , таким чином, любов до читання. Свято відзначається 14 лютого. Своєю появою в 2012 р. свято зобов’язане засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children's Books в США Еммі Бродмур. Ідею його створення підказав маленький син Еммі, який запитав її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги?

Спочатку Еммі Бродмур просто розсилала різним людям в Мережі пропозицію взяти участь в ініціативі. «Тепер люди не просто дарують один одному книги, вони розповідають свої історії і діляться своїми фото в Твіттері, Фейсбуці та на сайті International Book Giving Day’s website , надихаючи все нових і нових учасників приєднатися до проекту» – ділиться у своєму блозі Еммі.

За сім років свого існування ініціатива дарування книг отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників. Просуванню свята сприяла підтримка відомих авторів, блогерів та письменників. З кожним роком все більше книжок, як уже читаних, так і зовсім нових, вирушає в дорогу в усі куточки світу.

Міжнародний день дарування книг – це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу до книги. Це свято відкриває нові можливості партнерства бібліотеки з читачами, письменниками, видавництвами й книгарнями та багатьма іншими, хто живе й працює хто творить для дітей та молоді.

Протягом 2018 року фонд бібліотек КЗ БРР «Броварська РЦБС» поповнився 196 дарчими виданнями, які стали корисними для користувачів.

Бібліотека щиро вдячна за подарунки для користувачів!

Шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть. Книга - найбільший винахід людства.

Кiлькiсть переглядiв: 0