Орнамент душі

2019-04-25

/Files/images/DSC01472.JPG

«Орнамент душі»

Напередодні Великодня, а саме 17 квітня 2019 року, у Центральній районній бібліотеціКЗ БРР «Броварська РЦБС» відбулося засідання любительського клубу «Юний краєзнавець». Темою зустрічі обрали «Орнамент душі».

Під час бесіди приділялась увага значенню даного свята. Було наголошено про поведінку в храмах, на кладовищі під час Проводів, коли віддають шану пращурам. Адже людина, якої вже немає на цьому світі, живе доти, поки живе про неї пам’ять. Живі люди пам’ятаютьпро померлих, а це – перлина душі кожної людини, тобто, орнамент. Отже, почуття, які формують та складають орнамент душі є ласка, чуйність, любов, щедрість, прихильність, співчуття, вдячність і, головне, доброта та щирість.

Також були обговорені твори: «Щемне письмо», «Повернення» за В.Скуратівським, «Найбільший скарб» Є. Ярошинської та твір молодого початківця Броварщини О. Солов’я з села Русанова. Зустріч пройшла в дружньому колі з вихованням елементів морально-патріотичних почуттів.

Після проведеного заходу учні 6-А класу та вчителі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 в книзі відгуків та пропозицій залишили слова щирої вдячності бібліотекарям Центральної районної бібліотеки, зокрема, Шаповал Ользі Іванівні за проведену відкриту виховну годину «Орнамент душі», за цікаву, пізнавальну розповідь про традиції нашого народу, культуру, духовність.

Така зустріч залишила в серцях дітей теплоту родинного вогнища і розуміння духовних коренів.

Чекаємо на нові зустрічі!

Кiлькiсть переглядiв: 0