Будь славен, Перемоги День

2019-05-15

/Files/images/Пер.JPG

«Будь славен, Перемоги День!»

З досвіду роботи КЗ БРР

«Броварська РЦБС» Київської області

8 та 9 травня – це День легендарної перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та День пам’яті загиблих воїнів. У ці дні ми згадуємо полеглих і живих, воїнів та мирних жителів – всіх, завдяки кому була здобута перемога, у ці дні змішуються сльози радості та скорботи, болі та гордості.

Пройшло вже 74 роки, але події військового часу не забуті – вони живі в спогадах ветеранів, відображені на сторінках книг.

Пам'ять про Трагічні дні передаються з покоління в покоління, ми повинні її зберегти.

8 травня 2019 року в Центральній районній бібліотеці КЗ БРР «Броварська РЦБС» було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку-реквієм «Будь славен, Перемоги День!» (до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні).

Виставку поділено на три розділи:

у І розділі «Подвиг, осяяний безсмертям» використано книжкові та періодичні матеріали, присвячені героям Другої світової війні, що допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти нацизму та вшанувати пам'ять наших дідусів, бабусь, прадідів та прабабусь.

ІІ розділ «В книжковій пам’яті – миттєвості війни» знайомить із художньою літературою про воєнні події, а саме: Гончар О. «Прапороносці» та «Людина і зброя»; Багряний І. «Людина біжить над прірвою»; Довженко О. «Україна в огні» та ін.

У ІІІ-у розділі «У граніті, у бронзі, у серцях» читачі побачать фотографії та історичні книжкові матеріали: Ивченко В. «Фрау Маресьев. Фрау Мария Лагунова – танкист!»; «Героїчний Київ», ін.

Тож запрошуємо усіх бажаючих відвідати нашу книгозбірню.

Бажаємо здоров’я, мирних та світлих днів, благополуччя, віри та добра! Будьте щасливі!

Тетяна Бабіч,

бібліотекар 1 категорії відділу обслуговування

ЦРБ КЗ БРР «Броварська РЦБС»

Київської обл.

Кiлькiсть переглядiв: 0