Екскурсія в бібліотеку

2015-05-28

28 травня 2015 року працівники Броварської центральної районної бібліотеки провели оглядову екскурсію по бібліотеці для учнів 8-Б класу Броварської ЗОШ I-III ступенів № 6 (20 чол.).

В ході зустрічі бібліотекарі ознайомили присутніх з роботою відділу обслуговування (абонементом та читальним залом). Зосередили увагу на експозиціях, інформаційних куточках та Правилах користування бібліотекою.

Бібліограф у читальній залі розповіла гостям про «серце» бібліотеки – картотеку, бібліографічні картки, покажчики та ін.

Завідуюча відділом обслуговування ознайомила гостей із тематичними виставками читального залу, розповіла про функції інформаційного центру та запропонувала книги для перегляду.

Присутнім на заході надзвичайно сподобалося художнє оформлення виставок, велика кількість матеріалів, присвячених людям нашого міста: поетам, письменникам, історикам, спортсменам, майстрам прикладного мистецтва.

Впродовж зустрічі діти переглянули літературу з різних галузей книжкового фонду: краєзнавчі матеріали, Червону книгу України, книги про Січових Стрільців, про музеї Київщини, про Національний Художній Музей України з живописом Володимира Орловського та Миколи Пимоненка, про музей українського рушника у Переяславі та Національний музей народної архітектури та побуту України (музей у Пирогові) в Києві, інші.

На завершення екскурсії гості подякували організаторам за їх роботу, за турботу та доброту, а, головне – знання, які вони несуть відвідувачам. Бібліотекарі ж запропонували частіше відвідувати бібліотеку під час літніх канікул.

Кiлькiсть переглядiв: 0