Шануй батька, шануй неньку!

2019-06-04

/Files/images/654.jpg

«Шануй батька, шануй неньку!»

28 травня 2019 року в Центральній районній КЗ БРР «Броварська РЦБС» відбулося засідання дитячого краєзнавчого клубу «Дивокрай», тема якого «Шануй батька, шануй неньку!» (до Всесвітнього дня батьків та до Дня Батька).

У засіданні приймали участь діти пришкільного літнього табору, загони «Доміно» та «Живчик» й їх керівники Ніколаєнко Ніна Миколаївна, Селезньова Анна Сергіївна та Канюра Аліна Петрівна.

Керівник клубу Бабіч Тетяна Євгеніївна познайомила дітей зі святами та розповіла про те, що батько й мати - найрідніші, найближчі кожному з нас люди. Від них ми одержуємо життя. Із перших днів нас завжди опікують тато й мама. Вони нам співають колискові, вчать ходити, вимовляти перші слова, взувати черевики, защеплювати ґудзики тощо.

Бабіч Т.Є. закликала учнів шанувати батьків, дякувати їм за любов та ласку; за тепло сердець; за недоспані ночі; за все, що можна вкласти в одне слово – турбота.

Для гостей бібліотеки було запропоновано проглянути короткі відеоролики: «Thank You Mom», «Свинка Пеппа на роботі у тата Свина»та прослухатипісню Наталії Май «Тата і мами».

Усі бажаючі мали змогу відповісти на запитання вікторини «За що ялюблю своїх тата і маму»,після якої бібліотекарТетяна Євгеніївнапрочитала гумористичні вірші «Батьки чомучки» та «Новий закон».

На завершення засідання школярі та бібліотекар Бабіч Тетяна Євгеніївна зробили загальне фото на згадку.

Запрошуємо до нашої книжкової світлиці.

Кiлькiсть переглядiв: 0