Ти у світі найдорожчий

2019-06-14

/Files/images/Треб.jpg

«Ти у світі найдорожчий»

Ліричний вернісаж «Ти у світі найдорожчий» пройшов напередодні «Дня батька» в Требухівській бібліотеці-філії №8 КЗ БРР «Броварська РЦБС». На вернісаж запросили учнів 1-4-их класів Требухівської ЗОШ I-III ступенів та їх вихователів.

Захід відкрив Требухівський сільський голова Віталій Куць. Він привітав школярів та педагогів з закінченням навчального року та роботою табору відпочинку, прийдешнім Днем батька, пригостив усіх морозивом.

Потім завідуюча бібліотекою-філією Галина Лисенко розповіла дітям про нове свято українців – День батька, яке буде відзначатися щороку в третю неділю червня та презентувала збірки віршів поетів-земляків Миколи Сома та Надії Кольцової, в яких є вірші про батька, матір, родину, сімейні цінності.

Далі слово взяла поетеса, бібліотекар I категорії Требухівської бібліотеки-філії №8 КЗ БРР «Броварська РЦБС» Надія Кольцова. Вона розповіла про велике призначення та роль батька в українській родині, представила свою збірку поезій «Древо роду», на обкладинці якої розміщене сімейне дерево роду по батьковій лінії тривалістю в шість поколінь, і на вершечку якого школярики впізнали своїх вчителів – Світлану Леонідівну й Оксану Леонідівну. Надія Тимофіївна прочитала власні поезії про батька: «Бабусині ласощі», «Мене виходив батько зустрічати», «Трофейна ложка» та разом з донькою Оксаною виконали пісню «Батьківське село» (сл. Н. Кольцової, муз.О. Корнійко). А ще Оксана Леонідівна заспівала «Українську родину» – пісню з репертуару співачки Тетяни Шарган.

На закінчення заходу завідуюча Требухівської бібліотеки-філії №8 КЗ БРР «Броварська РЦБС» Галина Володимирівна запропонувала учням намалювати портрети своїх батьків, роздала олівці та папір. Діти натхненно працювали, і коли здали свої роботи, то на деяких аркушах вчителі помітили навіть схожість батьків на малюнках та в оригіналі.

Малюнки будуть виставлені в бібліотеці на стенді. Діти одержали ласощі від бібліотекарів, зробили фотосесію на сходах Будинку культури та подякували працівникам Требухівської книгозбірні за цікавий та змістовний захід.

Кiлькiсть переглядiв: 0