Всеукраїнський день бібліотек

2019-10-17

/Files/images/ДБ.JPG

Якщо забракне серцю таємниць,

Захочеш доторкнутися святого, –

Пройди поміж тісних рядків полиць,

Торкнися книги – джерела усього.

Войцехівська М.

Образ бібліотеки стародавнього Єгипту люди асоціювали з храмом. Часто перед входом у бібліотеку викарбовували напис: «Храм мудрості», «Майстерня розуму», «Ліки для душі», «Дім порад і настанов».

Тому і є у першому місяці осені особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Ми пишаємося тим, що маємо це свято як вияв глибокої поваги до нашої праці, як визнання суспільної значимості бібліотек, що стали однією з найважливіших ланок інформаційної структури суспільства.

В цей день ми вшановуємо високу місію бібліотеки та бібліотекаря: інформувати та просвіщати, допомагати і навчати орієнтуватися у величезному потоці інформації.

Бібліотеки КЗ БРР «Броварська РЦБС» – це культурні центри, що забезпечують інформаційні потреби реальних та потенціальних користувачів нашого району. Вони надають можливість міжособистісного спілкування практично всім жителям Броварщини, організовують їхнє культурне дозвілля. Книгозбірні відіграють важливу роль у житті громади. Бібліотеки активно співпрацюють з батьками, педагогічними колективами шкіл, дитячих садків, іншими установами району, постійно впроваджують нові форми роботи по залученню громадян до читання.

Основним фактором, що визначає стиль та високий професійний рівень роботи бібліотек Броварщини, є кадри.

У КЗ БРР «Броварська РЦБС» працюють віддані справі бібліотекарі, всі різні, але об’єднанні спільною любов’ю до своєї професії. Привітні, уважні, добрі та щирі, з єдиною шляхетною мрією – дати вірні орієнтири читачу не тільки в світі літератури, а й у житті, допомогти навчитися любити книгу і весь час неквапливо розмовляти з нею. Вони несуть своїм читачам радість знання, високу культуру, любов до мистецтва.

І сьогодні ми хочемо пошанувати тих, хто присвятив бібліотечній справі усе своє життя, хто багато років тому переступив поріг бібліотеки і залишив назавжди в ній своє серце, для кого бібліотечна справа стала покликанням. Це наші ветерани: Погорельська Софія Михайлівна, яка 50 років працює на бібліотечній ниві Броварщини, Музика Надія Михайлівна, Барбон Анастасія Михайлівна, Таран Наталія Семенівна, Бабченко Ганна Павлівна, Слюсар Олена Петрівна, Сус Тетяна Василівна, Куценко Любов Миколаївна, Лисенко Ганна Володимирівна, Кольцова Надія Тимофіївна, Зброжик Наталія Григорівна, Сліпко Любов Олексіївна, Кеуш Світлана Володимирівна, Коцюба Наталія Михайлівна, Біла Катерина Петрівна.

У ветеранів переймає досвід та сумлінно працює молоде покоління бібліотекарів, а саме: Бабіч Тетяна Євгеніївна, Клеменюк Інна Володимирівна, Зінченко Ганна Станіславівна, Біленко Олена Вікторівна, Денисенко Галина Миколаївна, Остролуцька Людмила Миколаївна, Щербак Наталія Петрівна.

Нехай бібліотечна нива колоситься добірними зернами людської мудрості, які щедро засіваються в стінах наших бібліотек фахівцями броварських книгозбірень. Нехай зростають нові покоління юних і допитливих шанувальників книги. Нехай праця бібліотекарів – праця хранителів людської мудрості – завжди користується заслуженою повагою в суспільстві і знаходить гідний відгук у серцях читачів.

Тож бажаємо бібліотечним працівникам Броварщини щастя, міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, а ще – наснаги і молодецького запалу для нових творчих здобутків і звершень. А користувачам – великого мистецтва читання.

Людмила Кошелєва,

директор КЗ БРР «Броварська РЦБС»

заслужений працівник культури України

Кiлькiсть переглядiв: 0