До Всеукраїнського Дня бібліотек

2019-10-17

/Files/images/DSC02211.JPG

ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГОДНЯБІБЛІОТЕК

ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

30 вересня вшановували бібліотечних працівників Броварщини. Урочистості відбулися у читальному залі центральної районної бібліотеки.

Книга завжди була джерелом знань. Незважаючи на сучасні технології, які нині дають нам можливість читати з комп’ютера, телефону, впевнена, знайдеться чимало тих, хто любить потримати справжню паперову книгу в руках, вдихнути неповторний запах друкарської фарби. Й просто відвідати бібліотеку: посидіти в особливій бібліотечній тиші серед великої мудрості, занотованої в тисячах книжок. А бібліотекарі - хранителі тої мудрості. Бібліотеки були й залишаються важливим осередком культури та духовності. Саме таким був лейтмотив виступів усіх гостей, які прийшли привітати бібліотекарів із професійним святом, а це керуюча справами Броварської районної ради Світлана Максак, депутат районної ради голова постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, охорони здоров’я та соціального захисту Валентина Шульга, начальник відділу культури Броварської РДА Тетяна Мехед. Звісно, гості прибули на свято з нагородами та подарунками. Подяками, Грамотами та подарунками від районної ради та райдержадміністрації було нагороджено Надію Кольцову бібліотекаря за покликанням, а також відому поетесу (с. Требухів), Ганну Лисенко

(с. Требухів) Анастасію Барбон (с. Зазим’є) та багатьох інших. Також всьому колективу КЗ Брр «Броварська районна централізована бібліотечна система» було вручено Подяку Броварської районної ради.

Приємним сюрпризом для бібліотечних працівників стала екскурсійна поїздка до історико-меморіального музея-заповідника «Ганнина пустинь», де колись проживав, а тепер покоїться український письменник, фольклорист, етнограф, автор історичного роману «Чорна рада» Пантелеймон Куліш. Місце це насправді цікаве, дуже красиве і як кажуть, енергетично позитивно заряджене. Ексурсія була дуже цікавою. Наших земляків тут приймали щиро й вітали радо. Навіть музейна «жителька» симпатична й музично дуже «обдарована» собачка Маруся (у Пантелеймона Куліша та його дружини Ганни Барвінок було багато домашніх тварин, тож співробітники музею намагалися найбільш точно відтворити уклад життя знаменитих українців) зголосилася зіграти для гостей на піаніно.

Оксана КАЛИНА.

Кiлькiсть переглядiв: 0