Семінар-практикум в Гоголеві

2019-10-25

/Files/images/0003.JPG

Спеціалістами КЗ БРР «Броварська РЦБС» нещодавно був проведений районний семінар-практикум для бібліотечних працівників філій та ОТГ Броварського району на тему: «Сучасний формат публічної бібліотеки: простір для читання, спілкування, творчості» (на виконання Розпорядження Кабінету міністрів України Про схвалення Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України» від 23 березня 2016 р. №219-р).

З вступним словом до присутніх звернулася директор КЗ БРР «Броварська РЦБС» Л.В. Кошелєва.

Про роботу Гоголівської бібліотеки-філії №4 розповіла завідуюча

Г.П. Бабченко.

Головний бібліотекар відділу ОВЄФ та МБА Погорельська С.М. виступила з доповіддю на тему: «Читання – найвпливовіший чинник на розвиток людської особистості».

Завідуюча відділом комплектування та обробки літератури

І.В. Клеменюк у своїй доповіді на тему: «Інформаційна біржа нових надходжень літератури» довела до відома присутніх інформацію про нові надходження літератури до КЗ БРР «Броварська РЦБС» та продемонструвала ряд книжок з нової партії літератури.

Головний бібліограф методично-бібліографічного відділу ЦРБ

Музика Н.М. дала відповіді бібліотекарям філій та ОТГ на їх запитання відносно деяких аспектів переходу на УДК.

Завершився семінар знайомством з творчістю композитора, поета, виконавця, члена Національної Всеукраїнської музичної спілки Володимиром Ілемським, творча палітра якого від вокальної мініатюри до хорової, інструментальної й популярної музики. В золотому фонді Українського радіо понад тридцять музичних творів композитора.

Свій виступ Володимир Іванович Ілемський відкрив піснею «Моя Україна» на слова Григорія Чупринки, уродженця с.Гоголів Броварського району, музика В.І. Ілемського. Учасники семінару-практикуму ознайомилися з рядом творів композитора та виконавця В.І.Ілемського на вірші Т.Г. Шевченка: «Заворожи мені, волхве», «Мені тринадцятий минало» та ряд пісень на слова поетів Броварщини: Н.Кольцової, В.Москвича, О.Чернишова, М.Овдієнко, В.Зикого, В.Ковалівської та ін.

Кiлькiсть переглядiв: 0