Казкові птахи з країни Квілінгу

2019-11-20

/Files/images/999.JPG

«Казкові птахи з країни Квілінгу»

4 листопада 2019 року у читальній залі Броварської Центральної районної бібліотеки відбулося заняття з квілінгу. Керівник гуртка «Сузір’я» Наталія Мельничук навчала дітей мистецтва створення вигадливих малюнків із кольорових паперових стрічок.

Цього разу створювали казкових птахів. А оскільки у казці птахи можуть будь-яких розмірів і кольорів, то й політ фантазії не обмежувався нічим. На кольоровому картоні оживали чи то жар-птиці, чи то горобчики, яким набридло бути сірими, і вони вирішили змінити своє вбрання на яскравіше.

За створенням робіт відбулася розмова про перелітних птахів, про їхню зимівлю у теплих краях та повернення на Батьківщину. Також говорили про те, що птахи, як і люди, мають кожен свій характер, свій настрій. І справді, дитячі роботи вдалися яскравими, кожна – зі своїм характером. Наприкінці – колективне фото з щойно створеними картинами.

Усіх учасників заняття запросили приходити ще та запрошувати своїх друзів. Квілінг-зустрічі відбуваються у бібліотеці щочетверга о 15.00. Безкоштовно. Для участі в заняттях слід мати з собою набір кольорових смужок для квілінгу, спеціальне шило (для накручування стрічок), кольоровий картон, клей, ножиці, клейонку, сухі та вологі серветки. І найголовніше – натхнення.

Кiлькiсть переглядiв: 0