Про спогади і досвід

2019-12-12

«Про спогади і досвід»

Зустріч, присвячена Дню Збройних Сил України, відбулася у читальній залі Центральної районної бібліотеки. З учнями 9-А класу Броварської ЗОШ №1, яких організувала їхня вчителька Олена Ковальчук, зустрівся учасник оборони Донецького аеропорту Ігор Заболотний із села Бобрик Броварського району.

Учасник війни розповів, як потрапив до гарячої точки. Одержував повістки, та посилати на фронт його не поспішали. Тому почав шукати інші шляхи. Уже з Житомира відбув на підготовку до полігону, а далі – на Донеччину. Там Ігор Заболотний був снайпером. Розповів про будні війни, про побратимів, про бойові втрати, про зброю, яку застосовував ворог, та про неоціненну підтримку волонтерів.

Наступна частина розмови була більш практичною. Боєць передав знання, які можуть знадобитися не тільки на війні, а й у буденному житті – при аваріях, надзвичайних ситуаціях, травмах, у туристичних походах. Учні ознайомилися з вмістом бойової аптечки. Дізналися, які є види джгутів для зупинки кровотечі, як ці джгути накладати на кінцівки, як може врятувати у непростих ситуаціях термоковдра та ще багато-багато чого іншого. Школярі ставили додаткові запитання і зацікавилися подальшим вивченням домедичної допомоги. Наприкінці – спільне фото та сподівання на продовження таких спільних заходів.

Кiлькiсть переглядiв: 0