Святий Миколаю, прийди до нас з раю

2019-12-21

/Files/images/Кольц 1.JPG

Святий Миколаю, прийди до нас з раю.

День святого Миколая – свято з особливим шармом. За легендою Миколай був покровителем дітей, студентів, моряків, рибалок та подорожніх. Святий Миколай прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним. Його батьки були заможними і дуже віруючими людьми. Хлопчик рано залишився сиротою і отримав великий спадок, яким щиро і добродушно ділився з бідними, за що мав велику подяку та шану від людей і був піднесений до рангу святих.

Дуже цікаво, весело та змістовно пройшов захід, присвячений Дню Святого Миколая у Требухівській бібліотеці-філії №8 КЗ БРР «Броварська РЦБС».

Свято коротким вступним слово відкрила завідуюча книгозбірнею Галина Володимирівна Лисенко і передала слово бібліотекарю Надії Тимофіївні Кольцовій. Надія Тимофіївна розповіла другокласникам, які прийшли на захід з вчителькою Світланою Бабич, про дитячі та юнацькі роки Миколая, про його рішення поділитися батьківським спадком з нужденними, про те, що це він робив таємно, за його добродушність і милосердя, як юнак вивчився спочатку на священника, а потім на єпископа та пізніше був піднесений до рангу святих. Діти прослухали цікаві легенди з життя святого, дізналися про звичаї та обряди українців у День Святого Миколая, прикмети за якими люди визначають цього дня погоду та врожаї на наступний рік.

На свято завітав Требухівський сільський голова Віталій Куць, який привітав малечу з прийдешнім святом та вручив солодощі. Потім завідуюча бібліотекою-філією Галина Володимирівна роздала дітям спеціальні аркуші із зображенням Святого Миколая і запропонувала написати листи з проханнями до покровителя здійснити їх мрії.

Після цього гості переглянули сучасний мультфільм про Святого Миколая, позмагалися у швидкості приготування страв та кусання калити.

А ще другокласники читали вірші про Святого Миколая і виконали чудову пісню про покровителя. Після фотосесії бадьорі та веселі школярики разом з вчителькою Світланою Василівною подякували бібліотекарям та голові села за цікаве, пізнавальне свято і повернулися до школи.

Кiлькiсть переглядiв: 0