Коляда у біббілотеці

2020-01-08

/Files/images/P1000529.JPG

Коляда у бібліотеці

26 грудня 2019 року в приміщенні Центральної районної бібліотеки відбувся звітний концерт учнів зразкового колективу КЗ БРР «Школа естетичного виховання» (Дитяча школа мистецтв). Дійство, яке проводила викладач Світлана Андріївна Бахметова, було присвячене святам різдвяно-новорічного циклу – лунали колядки, щедрівки та новорічні пісні під акомпанемент фортепіано і бандури.

На концерті був присутній батько Світлани Андріївни – Андрій Якимович Благодир, композитор, педагог, організатор народних ансамблів, фольклорист. Він розповів про те, як полюбив народну пісню, про своє дитинство на Житомирщині, тамтешні різдвяні обряди та співи, про свої подорожі Україною вже у дорослому віці, коли почав збирати народні мелодії та записувати їх нотами. Андрій Якимович подарував бібліотеці свою книжку «Ой дай, Боже!», у якій він упорядкував колядки та щедрівки, що їх записував і опрацьовував протягом свого життя. Деякі з цих творів вивчають і виконують учні Дитячої школи мистецтв («За вікном чорна хмара в`ється…», «Колядин, колядин…», «Старий рік минає…», «Тиха ніч» та інші).

Після концерту бібліотекар Ольга Іванівна Шаповал організувала для учнів конкурси на спритність і кмітливість. Учасники одержали символічні заохочувальні призи і гарний настрій.

Кiлькiсть переглядiв: 0