Живи з надією

2020-02-26

/Files/images/3.jpg

У клубі «Живи з надією»

спілкувалися про здоров`я і довголіття

22 лютого 2020 року у приміщенні читальної зали Броварської Центральної районної бібліотеки відбулося засідання любительського клубу «Живи з надією», яке провела бібліотекар Наталія Дворнік. Темою зустрічі було – «Здоров’я і довголіття». Члени клубу говорили про здоровий спосіб життя та його складові.

Згідно з інформацією ВООЗ, яку надала присутнім Наталія Дворнік, існує чотири основні чинники, які визначають стан здоров`я людини: спосіб та умови життя (50-55%), екологічний стан навколишнього середовища (20-25%), спадковість (15-20%) і рівень медичного обслуговування (7-15%). Отже, саме спосіб життя є визначальним. Члени клубу дізналися про складові здорового способу життя:правильне, збалансоване харчування, достатня рухова активність, сон (у сприятливий час), медитація, внутрішня гармонія, правильне мислення та правильні вчинки.

Окремо присутнім наголосили про важливість для організму вітамінів та мікроелементів. Також члени клубу ознайомилися з рецептами корисної їжі та напоїв. Вони мали змогу обговорити почуту інформацію, висловити свої думки та поділитися власним досвідом. Учасники зустрічі залишилися задоволені спілкуванням та цікавилися, коли відбудеться наступне засідання.

Кiлькiсть переглядiв: 0