Виставки в ЦРБ

2020-03-02

Серія виставок: актуальне і нове

У читальній залі Броварської Центральної районної бібліотеки триває серія виставок, які розкривають відвідувачам нові надходження літератури для дітей та дорослих, а також дають змогу ознайомитися з книжками, що мають найбільший попит.

Виставка «Книжкові перлини» дає змогу ознайомитися з найсучаснішими виданнями, творами українських та зарубіжних письменників. На особливу увагу заслуговують книжки Деніела Сміта, у яких автор у доступній формі розкриває читачам особисті видатних людей – як із минулого, так і наших сучасників: «Думати, як Альберт Ейнштейн», «Думати, як Леонардо да Вінчі», «Думати, як Вінстон Черчилль», «Думати, як Стів Джобс».

Підлітків також зацікавлять книжки із серій видань про видатних людей: Мащенко О. «Про легку атлетику». Серія «Про життя видатних дітей» (розповіді про українських спортсменів-легкоатлетів Володимира Куца, Юрія Сєдих, Валерія Борзова, Сергія Бубку, Наталю Добринську, про наполегливість і завзяття, що привели до успіху); Новеллі Л. «Тесла та машина на космічній енергії». Серія «Спалах думки» («Мрійник, геній, винахідник та альтруїст. Нікола Тесла – батько багатьох технологій, якими ми користуємося щодня»).

Для тих,хто бажає більше дізнатися про систему освіти в інших країнах – зокрема, у Фінляндії, хорошим порадником стане видання Тімоті Д. Вокера «Як навчають у Фінляндії. Найкраща шкільна освіта». Продовжуючи тему освіти, слід звернути увагу на книжку: Кен Робінсон і Лу Ароніка. «Ви, Ваша дитина і школа. Як прокласти шлях до найкращої освіти». На сторінках видання – практичні поради, як організувати й скерувати навчання дитини у школі та за її межами.

Для охочих дізнатися про секрети трансформування сучасного бізнесу – бестселер «Як працює Google» за авторства Еріка Шмідта й Джонатана Розенберга. Значна увага приділена темі корпоративних комунікацій та особливостей ведення бізнесу в епоху Інтернету.

Окремо у добірці слід виділити книжку: Ерік Смаджа. «Сміх, біологія, психіка, культура». Автор досліджує тему сміху. «Чому ж ми сміємося? Що таке сміх?Ця розвідка намагається проаналізувати всі грані смішного, щоб зрозуміти його рушійні сили та механізми, звертаючись до знань психоаналізу, фізіології, етології, літератури, філософії, антропології», – йдеться в анотації.

Мельниченко Н. «#ЯнеБоюсьСказати: найвідвертіша книжка для підлітків». Книжка для підлітків, що народилася з потужної акції в Інтернеті #ЯнеБоюсьСказати. Під час акції багато людей вперше розповіли свої історії про пережите у дитинстві чи підлітковому віці насильство. У книжці – розповідь насамперед для підлітків про те, як не допустити сексуального насильства та як поводитися і куди звертатися, якщо воно вже сталося.

На виставці «Сучасні письменники – дітям» – книжки, що мають найбільший попит у дитячому відділі бібліотеки: Люсі Ґокінґ, Стівен Ґокін. «Джордж і таємний ключ до Всесвіту», Марина та Сергій Дяченки «Зло не має влади», Зірка Мензатюк «Як я руйнувала імперію», Олесь Ільченко «Чорне озеро кохання», Анджей Малешка «Магічне дерево. Червоний стілець», Валерій та Наталя Ліпікури «Чарівна брама».

Виставка дитячого відділу «Книжки-ювіляри-2020» презентує видання українських та зарубіжних авторів, що мають цього року «круглі дати» з часу виходу в світ: Дефо Д. «Робінзон Крузо», Распе Р.Е. «Пригоди барона Мюнгхаузена», Близнець В. «Земля світлячків», Пригара М. «Михайлик – джура козацький», Іваненко О. «Лісові казки», Забіла Н. «Веселим малюкам», Баум Л.Ф. «Чарівник Країни Оз», Волков О. «Жовтий туман», Погорєльський А. «Чорна курка, або Підземні жителі».

Виставки діють постійно, доповнюються та оновлюються. Запрошуємо до читання.

Кiлькiсть переглядiв: 0