Звернення депутатів Броварської районної ради

2020-06-16

Звернення депутатів Броварської районної ради до Президента України, Голови Верховної ради України, Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій України, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, щодо запропонованої Кабінетом Міністрів України адміністративної реформи громад Київської області.

04 червня 2020 відбулось засідання президії Броварської районної ради за участю депутатів Броварської районної ради, представників Броварської районної державної адміністрації, обласних депутатів на якому було підтримано звернення до керівництва країни щодо утворення районів України в частині реформ адміністративно-територіального устрою України. В даному зверненні обґрунтовано доцільність та відповідність чинному законодавству утворення Броварського району а не Бориспільського. За результатами даного звернення 11 червня 2020 в Київській обласній державній адміністрації була проведена ініціативна нарада на якій були пристутні представники Броварського та Бориспільського районів.

За результатами проведеної наради стало відомо що Київською обласною державною адміністрацією було подано до Кабміну пропозицію про створення Броварського району, але на думку експертного середовища Кабінету Міністрів України було запропоновано Бориспільський район.

Крім того згідно з проектом адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня Київської області запропонованим Департаментом містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації на території Київської області мали утворити 5 районів, один з яких Броварський. Замість цього уряд затвердив 6 районів на території Київської області та запропонував перенести центр району з міста Бровари в місто Бориспіль та утворити Бориспільський район.

Відповідно до вищевказаного на 72 позачерговій сесії Броварської районної ради депутатами було підтримано звернення в якому обґрунтовано саме доцільність створення Броварського району, що додається.

Засідання президії, сесії Броварської районної ради та наради Київської обласної державної адміністрації можна переглянути за слідуючими посиланнями:

https://www.youtube.com/watch?v=nZaoWtFeBy4

https://www.youtube.com/watch?v=WUz33n4PJlQ

http://koda.gov.ua/news/kiivshhinu-podilili-na-6-rayoniv-rishen/

Кiлькiсть переглядiв: 0