До ювілею письменника Ігоря Січовика

2020-06-27

/Files/images/січо.JPG

«Мовограй Ігоря Січовика»

17 червня наша країна відзначала 75-річчя Ігоря Прокоповича Січовика видатного українського дитячого письменника, гумориста, сатирика, поета, прозаїка та драматурга.

Народився він у 1945 році на Волині у селі Велицьку Ковельського району в родині сільських вчителів.

Виріс на Херсонщині, де й закінчив середню школу. Робітничу спеціальність здобув у Кривому Розі. Пройшов армійську службу. Навчався на Вищих літературних курсах при Літературному інституті в Москві. Член Національної Спілки письменників України з 1978 року.

Писати почав з 12 років. Його літературними здобутками є сатира та гумор, десятки книжок для дітей, навчальні збірники, є автором підручників для позакласного читання, збірників для дошкільних навчальних закладів.

Друкував твори у понад ста збірниках. Чимало дитячих творів Ігоря Прокоповича вивчають у початковій школі. Вони містяться у «Букварях», хрестоматіях, читанках і методичних розробках.

З цього приводу наша бібліотека підготувала книжково-ілюстративну виставку «Мовограй Ігоря Січовика». На ній ви можете ознайомитися з такими роботами Ігоря Січовика, як: підручник для позакласного читання «Мовограй», вірш «Запасливий» із книги Наталії та Катерини Воскресенських «Моя читаночка», твір «Хліб» із хрестоматії для позакласного читання «Веселий струмочок» та ін.

Залучайтеся і ви наші дорогі читачі та знайомтеся із багатим й різноманітним світом літератури Ігоря Січовика

Кiлькiсть переглядiв: 0